Nagłówek
Promocje OFERTA O FIRMIE KONTAKT
  Katalog » Korzystanie z serwisu Moje konto    
Kategorie
Wkłady stalowe TERMOVISION
Obudowy i portale TERMOVISION
Kominki kaflowe TERMOVISION
Piece kominkowe EUROKOM
Piece z płaszczem wodnym EUROKOM
Obudowy ANDALUSIA
Portale ARTEVERO
Podłączenia kominowe
WYPRZEDAŻ

Korzystanie z serwisu

Regulamin sklepu internetowego www.euro-kom.pl
 1. Właścicielem sklepu internetowego www.euro-kom.pl jest firma Euro-Kom Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: Ul. Przewóz, 30-716 Kraków,  została wpisana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS 0000217548, NIP: 944-19-73-541; Kapitał Zakładowy Spółki: 250 000 PLN
 2. Sklep realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Polski. Jeśli złożone zostanie zamówienie z adresem dostawy poza granicami Polski, warunki dostawy zostaną ustalone indywidualnie.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie www.euro-kom.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
Rejestracja klienta
 1. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".
Przyjęcie i realizacje zamówienia
 1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepu. Zamówienia można również dokonać faxem lub listownie.
 2. Osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne lub wzbudzą wątpliwości. Podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.
 4. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego wyrażone są w polskich złotówkach.
 5. Dostawa towaru odbywa się za pomocą firmy kurierskiej.
 6. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie u Kupującego drogą internetową. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).
 1. Terminy realizacji zamówień wynoszą zwykle do 3 dni. Towar dociera do miejsca dostawy zwykle następnego dnia po nadaniu.
 2. Jeśli zamówiony towar jest akurat niedostępny lub wymaga dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta termin realizacji będzie ustalany indywidualnie z Kupującym.
 3. Każda transakcja będzie potwierdzana paragonem lub fakturą VAT w zależności od wyboru Kupującego.
 4. Zamówienie zostanie niezwłocznie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto Sprzedającego.
 5. Zamówienia można odwołać tylko za pomocą poczty e-mail lub faxem.
Koszt dostarczania przesyłki

Koszt dostarczenia przesyłki zależy od wartości zamówienia:
- zamówienia do 1500,00 zł  netto (1830,00 zł brutto) – koszt: 50,00 zł netto (61,00 zł brutto).
- zamówienia powyżej 1500,00 zł  netto (1830,00 zł brutto) – transport na koszt Sprzedającego.

Do przesyłek wysyłanych na adres inny niż siedziba firmy lub jej oddział, koszty transportu doliczane będą niezależnie od wartości zamówienia.

Koszty wysyłki oraz realizacja zamówień poza granice Polski podlegają indywidualnym ustaleniom.

Gwarancja i reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.
 2. W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.
 3. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu). Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym.
 4. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu. Zwrot należy uzgodnić e-mailem (sklep@euro-kom.pl). Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.
 5. W razie zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od Klienta.
 6. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.
 7. W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego z załączonym opisem wady i kserokopią faktury VAT.
 8. Formularz odstąpienia od umowy dostępny pod linkiem: -> klik <-

Postanowienia końcowe
 1. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych, tylko na potrzeby Sprzedającego. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
 3. Euro-Kom Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do błędów i pomyłek w treściach zamieszczonych na stronie internetowej w wsklepie internetowym. Prezentowane produkty są dostępne w ciągłej sprzedaży lub na specjalne zamówienie klienta. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumienia art 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 4. Euro-Kom Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
Powrót
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Wyszukiwanie zaawansowane
Kontakt
e-mailsklep@eurokom.pl
FAX012 340 9337
Tel012 340 9335

Godziny działania sklepu
9:00 - 17:00
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+