Nagłówek
Promocje OFERTA O FIRMIE KONTAKT
  Katalog Moje konto    
Kategorie
Wkłady stalowe TERMOVISION
Obudowy i portale TERMOVISION
Kominki kaflowe TERMOVISION
Piece kominkowe EUROKOM
Piece z płaszczem wodnym EUROKOM
Obudowy ANDALUSIA
Portale ARTEVERO
Podłączenia kominowe
WYPRZEDAŻ

Kominki elektryczne

Logo DecofranceJeśli nie posiadają Państwo wolnego przewodu kominowego lub z innych względów nie można zainstalować tradycyjnego kominka - a chcą Państwo cieszyć się nastrojem żywego płomienia - kominek elektryczny jest idealnym rozwiązaniem. Instalacja i użytkowanie kominka elektrycznego jest bardzo łatwe! Większość modeli dostarczana jest w całości zmontowana. Wystarczy wyjąć kominek z opakowania, podłączyć do gniazdka elektrycznego i gotowe!

Nasze kominki elektryczne spełniają nie tylko funkcje dekoracyjne. Każdy posiada moc grzewczą 2000 W. Taka moc pozwala na dogrzanie pomieszczenia o wielkości ok. 20 m2. Jednocześnie, jeśli nie potrzebują Państwo ogrzewać pomieszczenia, można całkowicie wyłączyć funkcję ogrzewania.

Wszystkie nasze kominki elektryczne wyposażone są w pilota zdalnego sterowania. Za jego pomocą, nie podnosząc się z fotela, mogą Państwo włączyć i wyłączyć kominek, regulować wysokość płomienia, moc grzania oraz podświetlenie kominka.

Kominki elektryczne od kilkunastu lat cieszą się ogromnym powodzeniem w krajach Europy Zachodniej. Nasze urządzenia sprzedawane są na wymagających rynkach m.in. Niemiec i Anglii, gdzie zdobyły sobie uznanie wysoką jakością wykonania i bezawaryjną pracą.

W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno klasyczne i rustykalne kominki jak i nowoczesne, które doskonale będą się komponować ze stylem Państwa domu czy mieszkania.

Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Wyszukiwanie zaawansowane
Kontakt
e-mailsklep@eurokom.pl
FAX012 340 9337
Tel012 340 9335

Godziny działania sklepu
9:00 - 17:00
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+