Nagłówek
Promocje OFERTA O FIRMIE KONTAKT
  Katalog Moje konto    
Kategorie
Wkłady stalowe TERMOVISION
Obudowy i portale TERMOVISION
Kominki kaflowe TERMOVISION
Piece kominkowe EUROKOM
Piece z płaszczem wodnym EUROKOM
Obudowy ANDALUSIA
Portale ARTEVERO
Podłączenia kominowe
WYPRZEDAŻ

Wkłady DECOFRANCE

Logo DecofranceFrancuska grupa „Odlewnie Paryskie” od 1970 roku specjalizuje się w odlewnictwie, obróbce żeliwa, stali i metali kolorowych. Wszystkie nasze wkłady są produkowane i montowane w Francji.

Usytuowani w pobliżu największego „zagłębia odlewniczego” we Francji, jesteśmy pionierem wśród francuskich firm, które w latach 70-tych rozpoczęły produkcje żeliwnych wkładów kominkowych.

Nasze wkłady wykonane są z żeliwa 1-szej klasy. Nowoczesne, zautomatyzowane linie odlewnicze, pozwalają nam na utrzymanie wysokiej stabilności stopu żeliwa.

Certyfikat jakości ISO 9001 obliguje nas do przestrzegania ścisłych zasad kontroli jakości na każdym etapie produkcji.

Nasze produkty, obecne na wszystkich kontynentach, są kwintesencją francuskiej elegancji, ponadczasowego stylu i wysokiej jakości.

Każdy produkt jest poddawany 2-krotnej „próbie ognia”, zanim trafi do Państwa domu. Najpierw w naszym firmowym laboratorium wyposażonym w najnowocześniejszą aparaturę pomiarową. Następnie w niezależnym laboratorium wyspecjalizowanym w badaniu urządzeń grzewczych na drewno i posiadającym autoryzację do badań według europejskiej normy EN 13229.

Jesteśmy wysokocenionymi specjalistami w obróbce powierzchni. Posiadamy własny zakład zajmujący się galwanizacją powierzchni. Proponujemy Państwu przepiękne wkłady o brązowanych lub niklowanych fasadach, których blask nie przemija z czasem.

Posiadając wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze technologie, nadal pozostajemy wielopokoleniową firmą rodzinną. Naszym najważniejszym celem jest przekazanie atmosfery przyjaznego i rodzinnego ciepła na długie lata, a zadowolenie Państwa z naszego kominka jest dla nas największa satysfakcją.

Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Wyszukiwanie zaawansowane
Kontakt
e-mailsklep@eurokom.pl
FAX012 340 9337
Tel012 340 9335

Godziny działania sklepu
9:00 - 17:00
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+